Tõukeratas on IN!

Search Site

Osta siit parim tõukeratas, elektriline tõukeratas, trikiratas või tänavaratas. Müügil kiivrid, riided, varuosad jm stuff. Razor, Madd Gear, JD Bug - Tõukeratas.ee

Kinkekaart

Ole esimene, kes sellele tootele kommentaari kirjutab

Saadavus: Laos

1,00 €
või
Kirjeldus

Tõuksisõbra parim kink on tõukeratas.ee kinkekaart.

Meie poe kinkekaarti ostes saad ise valida kui suure summa kaardile kannad. Summa valimiseks lisa ostukorvi soovitud kogus eurodes ja esita tellimus. Hiljemalt 1 tööpäeva jooksul peale tellimuse kätte saamist saadame sulle emailiga kinkekaardi, mis sisaldab unikaalset koodi. Seda koodi peab võõraste pilkude eest varjama, sest ostmisel saab seda kasutada vaid ühe korra.

Kinkekaardi kasutamiseks lao ostukorv kaupa täis ja sisesta enne ostu vormistamist oma kinkekaardilt leitud unikaalne kood ostukorvis ALLAHINDLUSE KOOD lahtrisse (selle leiad ostukorvi ridade all vasakul servas). Jälgi hoolikalt suuri ja väikeseid tähti, numbreid ja sidekriipse. Kood töötab ainult siis kui oled selle täpselt samamoodi sisestanud nagu kaardil.

Kinkekaarti saad kasutada ainult ühe tellimuse eest tasumiseks. Kui tellimuse summa on väiksem kui kinkekaardi väärtus, siis läheb kasutamata osa raisku. Kui tellimus on suurem kui kinkekaardi väärtus, saad internetipangas või ettemaksuarvega puuduva summa lisaks kanda.

Kinkekaart kehtib 1 aasta ja selle eest saab tasuda kõikide tõukeratas.ee poes leiduvate toodete ja teenuste eest.

Probleemide ja küsimuste korral võta meiega julgesti ühendust.

Rohkem vaateid

  • Kinkekaart
Toote märksõnad

Kasutage tühikuid märksõnade eraldamiseks. Kasutada ülakoma (') fraaside jaoks.