Üldtingimused

Tõukeratas.ee tingimused kehtivad kõikide klientide suhtes võrdselt.

Tõukeratas.ee soovitab tingimuste koopia välja printida ning edaspidiseks säilitada. Need tingimused kehtivad kõikidele tehingutele, mis Tõukeratas.ee-ga tehtud. Palun lugege tingimusi hoolikalt.

Tõukeratas.ee esindaja on Playart OÜPlayart OÜ ja kliendi suhteid reguleerivad Playart OÜ poolt koostatud üldtingimused ja Eesti Vabariigi poolt kehtestatud õigusaktid. Kui teil on küsimusi või kommentaare seoses üldtingimustega, palun võtke meiega ühendust e-mailil: info@playart.ee või telefonil: +372 55 600 912 (esmaspäev-reede, 09:00-17:30).

Garantiijuhtumite korral kirjutage e-maili aadressile garantii@playart.ee

Tingimused kehtivad Tõukeratas.ee internetipoe kasutamisele ja/või esitades antud internetipoes ostutellimuse, nõustute siin toodud tingimustega. Kui te toodud tingimustega ei nõustu, ei ole te kohustatud Tõukeratas.ee teenust kasutama.

Täiendavad tingimused võivad kohalduda auhinnalistel võistlustel, oksjonitel, eel-tellimustel ja meie lisateenustel ning –pakkumistel. Kui täiendavad tingimused lisanduvad, antakse nendest asjakohaselt teada.

Toodud tingimused kohalduvad ainult Tõukeratas.ee internetipoes. Teised veebileheküljed, mis on seotud Tõukeratas.ee lehega, on reguleeritud eraldi tingimustega. Playart OÜ ei võta vastutust või kohustusi internetilehekülgede üle, mille üle Playart OÜ-l puudub otsene kontroll. Tõukeratas.ee internetipoes toimub müük ja tellimuste täitmine ainult eesti keeles.

Tellimistingimused

Tellimus vormistatakse Tõukeratas.ee internetipoest ostu sooritaja (edaspidi Ostja) ja Tõukeratas.ee esindaja Playart OÜ (edaspidi Müüja) vahel. Loeme lepingu sõlmituks kui tellimus on sisestatud meie süsteemi ning süsteem on väljastanud tellimuse kinnituse vastavalt tellimuses esitatud e-posti aadressile.

Ostja teeb tellimuse elektrooniliselt, lisades toote virtuaalsesse ostukorvi. Tellimus vormistatakse hetkel kui Ostja klikib lingile „Vormista ost”. Müüja edastab Ostjale sooritatud tellimuse arve e-mailile ja kuvab selle Ostja arvutiekraanile. Arve salvestatakse automaatselt Tõukeratas.ee serverisse, mille võib Ostja hiljem välja printida, logides oma parooliga Tõukeratas.ee kodulehel enda kontosse.

Tellimust esitades soovitame olla tähelepanelik, et vältida ebatäpsusi andmetes ja tellitavate toodete kogustes. Ostja on vastutav oma tellimuskirja õigsuses.

Hind

Tõukeratas.ee internetipoes müüdavate toodete hinnad on Eurodes. Kõik hinnad sisaldavad 20%-ilist käibemaksu. Hindadele lisandub transpordi maksumus, mis on sõltuv saaja asukohast, tellitava kauba iseloomust ning kaalust. Transpordi maksumus esitatakse tellimuse vormistamise käigus, kus on võimalik valida erinevate transpordiviiside vahel, ning eraldi reana tellimusega seotud arvel.

Toodete eest tasumine

Ostja tasub toodete eest vastavalt Playart OÜ poolt esitatud tellimuse kinnitusele või arvele. Müüja jätab endale õiguse tellimus ja arve tühistada kui Ostja ei ole arvet tasunud hiljemalt 7 päeva jooksul peale tellimuse tegemist ja arve saamist. Ostja tasub toodete eest Playart OÜ arveldusarvele arvel märgitud panka või pangalingi kaudu.

Tellimus suunatakse täitmisele peale kogu tasumisele kuuluva summa laekumist Playart OÜ pangaarvele.

Playart OÜ-l on õigus taganeda lepingust juhul kui Tõukeratas.ee internetipoes märgitud toodete andmed sisaldavad ilmselgeid vigu või ebatäpsusi. Kui tellimuses avastatakse viga või ebatäpsus (näiteks ebakorrektne hind), võtab Playart OÜ Ostjaga võimalikult kiiresti e-maili teel ühendust. Sellisel juhul teavitatakse Ostjat eksitusest ja korrektsest informatsioonist. Kui Ostja ei nõustu muudetud tingimustega on tal õigus tellimus tühistada.

Kauba kohaletoimetamine ja tarneaeg laos olevatele kaupadele on orienteeruvalt 1-3 tööpäeva.

Tarneaega hakatakse lugema arve tasumise hetkest Playart OÜ arveldusarvele. Tellimisel olevate kaupade tarneaeg on eraldi märgitud toote juures.

Telllimuse eest tasumisega kinnitab ostja, et nõstub käesolevate müügitingimustega.

Interneti kaardimakse (Visa, MasterCard)

Peale tellimuse vormistamist suunatakse klient makse sooritamiseks Nets Estonia AS-i turvalisse keskkonda. Seal on eeltäidetud maksekorraldus, kus on kirjas tasumisele kuuluv summa. Peale kaardinumbri, turvakoodi (3 numbriline kood kaardi tagaküljel) ning kaardi kehtivusaja lõpu sisestamist autoriseerib Nets Estonia tehingu kliendi pangas. Kaardiandmete küsimisel kasutatakse SSL-turvaprotokolli ning MasterCard SecureCode ja Verified by Visa turvaprogramme, mis tagavad selle, et vahetatavat informatsiooni ei saa kõrvalised isikud pealt kuulata ega muuta.

Tõukeratas.ee internetipood

Playart OÜ omab autoriõigusi, kaubamärkide ja muude intellektuaalse omandi õigusi kõikide materjalide ning sisu kohta Tõukeratas.ee internetilehel. Tõukeratas.ee internetilehel olevaid materjale on lubatud kasutada, alla laadida, kopeerida, levitada, edastada või muul viisil kättesaadavaks muuta ainult isiklikuks – mitteäriliseks – tarbeks. Igasugusel muul eesmärgil materjali ning sisu kasutamine või reprodutseerimine on rangelt keelatud.

Te ei või Tõukeratas.ee internetilehte siduda teiste lehekülgedega eelneva meiepoolse nõusolekuta, samuti ei või te piirata või takistada teistel isikutel seda kasutada või sellest kasu saada.

Kuigi Tõukeratas.ee esindajad teevad mõistlikke jõupingutusi kontrollimaks, et informatsioon Tõukeratas.ee internetilehel on õige, ei saa me garanteerida selle täpsust.

Playart OÜ ei vastuta selle eest kui andmed või materjalid, mida te üles laadite või edastate läbi Tõukeratas.ee internetilehe, on puudulikud.

Tellitud kaupade kättesaadavus

Kui Playart OÜ ei oma piisavat laovaru Ostja poolt esitatud tellimuse täitmiseks, informeeritakse sellest Ostjat võimalikult kiiresti tellimusel märgitud e-maili aadressi vahendusel. Ostjale pakutakse võimalusel asendustooteid või teavitatakse ooteajast. Soovi korral on Ostjal õigus tellimus tühistada ning Playart OÜ tagastab kogu tellimuse ettemaksu summa hiljemalt 7 tööpäeva jooksul alates tellimuse tühistamise kuupäevast.

Müüja ei ole kohustatud tellimuse tühistamise eest maksma täiendavat kompensatsiooni.

Tellitud kaupade kohaletoimetamine

Tõukeratas.ee internetipoes tellitud kaubad toimetatakse kohale posti- või kullerfirma vahendusel. Tellimuse sisestamisel saate valida endale meelepärase kohaletoimetamise viisi. Kohaletoimetamise viiside valik ja maksumus võib sõltuda tellitud kauba kogusest, kaalust ja mõõtmetest.

Toodete sobivus

Ostes kaupu Tõukeratas.ee-st nõustub Ostja sellega, et on täielikult lugenud toodete kirjeldusi, mis on kodulehel võimalikult täpselt kirja pandud, ja et tooted on sobilikud Ostja vajadustele. Kui Ostja pole kindel toodete sobivuses, palun kontakteeruge Müüjaga enne ostu sooritamist ning arutame koos Teie vajadusi ning vajadusel soovitame sobivaid tooteid.

Toodete tagastamine ja tellimuse tühistamine

Tõukeratas.ee internetipoest ostetud kaupu võib tagastada 14 päeva jooksul alates kauba kättesaamise kuupäevast. Tagastatud kaup peab olema avamata originaalpakendis. Kauba tagastamisega koos tuleb esitada kirjalik avaldus koos tagastamise põhjusega ning selgelt tuleb ära märkida raha tagastamisega seotud andmed – isiku nimi, pangakonto andmed ning kontaktandmed ning meie poolt esitatud arve. Kauba saatekulud ei kuulu tagastamisele. Playart OÜ tagastab tellimusel märgitud tagastud kauba maksumuse 7 tööpäeva jooksul alates tagastatud kauba kättesaamisest.

Kui tellimus tagastatakse osaliselt, peetakse tagastavast summast kinni transporditasu vastavalt hinnakirjale.

Taotluse palume esitada aadressile: info@playart.ee

Toote kasutamine ja vastutus

Oluline: Kandke alati kiivrit ja kõiki vajalikke kaitsmeid kui kasutate Tõukeratas.ee-st ostetud tooteid. Ärge ohustage teisi sõitjaid ja/või liiklejaid.

Ärge kasutage seadmeid avalikel teedel või nende läheduses ning jälgige kasutusjuhendis toodud ohutusnõudeid. Tooteid ostes nõustute nimetatud soovitusega.

Tooted, mida Tõukeratas.ee müüb, on lõbusad, kuid võivad olla ohtlikud – nende kasutamine toimub vaid sõitja enda vastutusel, seega palun olge ettevaatlikud – palun lugege kõiki turvalisuse juhised enne kasutamist. Playart OÜ ei vastuta otseste või kaudsete vigastuste ja/või traumade eest, mis on tekkinud seoses Tõukeratas.ee-st ostetud toodete kasutamisega. Tõukeratas.ee-st ostetud toodete kasutamine toimub ainult teie enda vastutusel.

Toodete garantii

Kõikidel toodetel, mida Playart OÜ müüb kehtib seadustest tulenev garantii. Garantiijuhtumi ilmnemisel palun kontakteeruge meiega enne toote tagastamist.

Playart OÜ-l on õigus kasutada tootjapoolset soovitatud isikut või muud sõltumatut eksperti tagastatud toodete vigade testimiseks ja kontrollimiseks.

TE EI PEA TAGASTAMA TOOTEID MEIE KONTAKTAADRESSILE. PALUN VÕTKE MEIEGA ÜHENDUST TOOTE TAGASTAMISE DETAILIDE ÜKSIKASJADES.

Puuduste ilmnemisel käituge järgmiselt:

  • Kirjeldage võimalikult täpselt puuduse sisu
  • Võimaluse korral lisage pildid, kus on selgelt näha puuduse asjaolud
  • Lisage ostu tõendav dokument (tellimus või müügiarve)
  • Lisage oma kontaktandmed
  • Saatke ülalloetletud info e-mailiga aadressile info@playart.ee

Avaldus saatke palun aadressile garantii@playart.ee

Peale avalduse saamist võtame Teiega ühendust 14 päeva jooksul ning lepime kokku puuduste ülevaatamise ja kõrvaldamise asjaolud.

Garantii kehtivus

Tootjapoolne garantii kaupadele on kuus (6) kuud alates ostukuupäevast. Garantii alla ei kuulu rataste, pidurite, käepidemete, akude/patareide jms osade tavapärasest kulumisest tingitud kahjustused või muud kahjud, mis on põhjustatud valest montaazist, hooldusest, hoidmisest või kasutamisest.

Garantii ei kehti kui toodet on:

  • kasutatud ebasihipäraselt
  • kasutatud hooletult või valesti hooldatud
  • muudetud mis iganes viisil (sh. lisatud detaile, mida pole tootja poolt ette nähtud)
  • kolmandatele isikutele laenutatud/renditud või kasutatud muudel ärilistel eesmärkidel

Müüja ei ole vastutav kahjudest või vigastustest, mis on põhjustatud toote kasutamisest.

Trikisõitmise mõju garantiile

Triki- , võidusõitmine või väärtarvitamine ei kuulu garantii alla. Kui otsustate kasutada toodet viisil, mille käigus rakendatakse tootele suurt survet, kaotab toote garantii kehtivuse. Tõukerataste tootjad püüavad disainida ning toota tooteid, mis vastaksid kasutajate ootusele tugevuse ja vastupidavuse osas, kuid ükski toode ei pruugi vastu pidada suurtele koormustele ning väärtarvitusele.

Patareid/akud

Patareid/akud on kuluvad tooted ning nende eluiga sõltub õigest kasutamisest, paigaldamisest ja laadimisest. Tootega kaasas olevatele patareidele ja akudele kehtib „käimamineku“ garantii.

Garantii algus

Toote garantii algab automaatselt toote ostmisel Tõukeratas.ee internetipoest. Ostu ei pea registreerima garantii käivitamiseks. Garantii taotlemiseks peab Ostjal olema ostu sooritamist tõendav arve või tellimus. Palun hoidke originaalarve pärast ostu sooritamist alles. MÄRKUS: Garantiiaega mõõdetakse kalendripäevades ning see algab koheselt ostu sooritamise kuupäevaga. Garantiid ei pikendata, isegi kui toodet ei kasutatud koheselt pärast ostu.

Transpordikahjustused

Juhul kui tooted on kahjustatud nende saabumisel tarneaadressile, palun jälgige allpool toodud juhiseid kahju vältimiseks:

Kui välispakend on märgatavalt kahjustatud, palun keelduge võimalusel tellimuse vastu võtmisest ning tagastage see kullerile või postiasutusele, laske kulleril/postiasutuse töötajal oodata kuni te kontrollite kauba kahjustatust ning seejärel aksepteerige/keelduge tarnest.

Palun võtke Playart OÜ-ga ühendust koheselt (soovitavalt tellimuse kättesaamise päeval) ning saatke fotod välispakendist ja toodetest.

Kliendi konfidentsiaalsus ja muud tingimused

Müüjal ei ole õigus levitada Ostja andmeid.

Müüja ei avalda Ostja andmeid kolmandatele isikutele ja Ostjal on õigus nõuda oma andmete kustutamist Müüja andmebaasist.

Lisaks Playart OÜ koostatud tingimustele kaitsevad mõlemaid osapooli Eesti Vabariigi seadused.

Ostja huve kaitseb Tarbijakaitseamet.

Playart OÜ lahendab arusaamatused oma klientidega rahumeelselt ja läbirääkimiste teel. Kui osapooled ei leia sobivat lahendust, on mõlemal osapoolel õigus pöörduda Tarbijakaitseametisse või Harju Maakohtusse.

Tõukeratas.ee internetipoes olevad fotod on illustratiivse tähendusega.

Tingimuste muutmine

Playart OÜ jätab endale õiguse muuta Tõukeratas.ee internetilehekülge, eeskirju ning eelnevalt kirjeldatud tingimusi igal ajal. Kui mõni tingimustest osutub kehtetuks, õigustühiseks, või mingil põhjusel ettenägematuks ei mõjuta see ülejäänud tingimuste kehtivust ning täitmisele pööratavust.