BATUUDITÕUKS!!! Indo BUG Tõukeratas

55.00

Laos

Tootekood: indoM Kategooriad: ,

Kirjeldus

Lõpuks on võimalus harjutada ägedaid trikke batuudil ka kõige väiksematel.

Toode sobib vanusele 3+

Lenksu kõrgus 400mm ja laius 380mm

Selle rattaga te ei sõida küll mööda tänavat nagu oma tavalise tõukerattaga, see ratas on hoopis mõeldud kasutamiseks siseruumides ja eriti sobivad nad harjutamiseks batuudil.

Ei pea enam muretsema batuudi katteriide pärast, see tald on valmistatud täielikust vahtmaterjalist ja ei tee haiget pahkluudele ega säärtele, samuti ei kahjusta pindasid, millel trikitatakse.

Tõuks on siiski väga sarnane tavalisele tõukerattale ja väga lihtne on oma õpitud trikke teha hiljem  oma tõelise trikirattaga.

Batuuditõuks on ülimalt kerge, kuna ei sisalda paljusid osasi, mis on olemas tavalisel trikirattal. See kergus teeb ka oluliselt lihtsamaks kõigi keeruliste trikkide esialgseks õppimiseks.

 

 

 

Batuuditõuks on karbis juppidena ja vajab kokkupanekuks 3mm, 4mm ja 6mm kuuskanti ja ristpeaga kruvikeerajat, mida ei ole tootega kaasas. Hea meelega müüme poest  juba kokkupandud tõukse. Kui postiga soovite tõuksi kokkupandult, palun kirjutage märge tellimusele.

Kõik tõukerattad on olemas meie poes (Pärnu mnt 66, Tallinn), kus võite neid näha ja osta.

Interneti kaudu tellides jõuab ratas teieni 1 tööpäeva jooksul, kui tellimus on jõudnud meieni kell 13.30. Hiljem saabunud tellimused postitatakse järgmisel tööpäeval.
Kui teil on küsimusi või vajate nõuannet, siis ärge kahelge, vaid helistage meile 55600912.

 

Lisainfo

Kaal 45 kg
Tootja

Lenksu mõõt

,

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “BATUUDITÕUKS!!! Indo BUG Tõukeratas”